Vtípky :D

20. září 2010 v 18:03 |  Vtipy...
Mladá a stará zaměstnankyně jdou spolu do práce. Mladá - kupa prezentací, notebook, 2 mobily, iPod, 3 čipové karty na krku, kufřík plný DVD, CD, USB atd. Stará - uvolněná, jen igelitka s jablkem a jogurtem…Mladá s obdivem: "Po tolika letech práce to máte všechno v hlavě, že?" Stará: "Ne. U prdele."

Volají si takhle dvě slečny. Jedna je blondýna a druhá brunetka. Brunetka se na něco ptá blondýny, ale ona jí vůbec neodpovídá. Ptá se znovu a pořád nic. Brunetka se naštve a zakřičí do telefonu: Jsi hluchá nebo co!! A blondýna ji odpoví: Vždyť jsem ti kývala, že jo!!!

Blondýnka porodí dvojčata. Celou dobu je zavřená v pokoji a pláče. Sestřeto nedá a jde za ní a zeptá se " Proč pořád pláčete." blondýna se na ni podívá a říká "Když já nevím, s kým je to druhé"

Víte, kdy má blondýna zaručeně prázdné ruce? Když vezme rozum do hrsti.

Přijde blondýnka v Německu do supermarketu a řiká: "Dvě tužkový baterie!" Prodavačka na ní nechápavě zírá a ptá se: "Wie bitte?" Blondýnka: "Néé, nabitý !"

"Včera jsem si u vás koupila tužkové baterie," svěřuje se blondýnka v trafice. "No a?" reaguje prodavač. "A vůbec nepíší!"

Proč má blondýnka při bouřce pořád úsměv? Myslí si, že ji někdo fotí.

Blondýnka píše dopis z nemocnice: "Milý dárče, děkuji Ti za srdíčko. Doufám, že se uzdravuješ stejně rychle, jako já."

http://www.bezva-prani.cz/i/Image/vtip2.jpg 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

------CLICK------- :O)

CLICK 100% (592)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama