Avril Lavigne

7. května 2010 v 21:18 |  Osobnosti
Avril Lavigne, hardcore Goth eh?

Avril Lavigne

  • Avril Lavigne, celým jménem Avril Ramona Lavigne ...


  • narodila se 27.9. 1984 ve městě Belleville v kanadské provincii Ontario
  • Má dva sourozence, mladší sestru a staršího bratra.
  • Svůj hudební talent projevovala již od dvou let, když zpívala v kostelním sboru ve svém rodném městečku.
  •  V třinácti letech už Avril Lavigne hraje na kytaru a začíná skládat své vlastní písně.
Jako první objevil talent Avril Lavigne producent Antonio L.A. Reid. V šestnácti letech tak Avril odjela do New Yorku a podepsala smlouvu s Arista Records. Tato spolupráce však nevydržela dlouho, protože Avril Lavigne se chtěla více podílet na tvorbě písní, které zpívá.
To jí umožnil až odjezd do Los Angeles a spojení s producentem a skladatelem Cliffem Magnessem. S ním Avril Lavigne natočila singl Complicated, který se ihned stal velkým trhákem. Vznik debutového alba Let go na sebe nenechal dlouho čekat. Vyšlo v roce 2002 a už po pěti týdnech se stalo platinovým. Rovněž její druhé album Under my skin zaznamenalo velký úspěch.
Avril Lavigne nezpívá sama, ale má svou vlastní kapelu, kterou kromě ní tvoří čtyři muži. Na kytaru hrají Jesse Colburn a Evan Taubenfeld, na bicí Matthew Brann a na bas kytaru Mark Spicoluk. Úspěch Avril Lavigne je spojen nejen s jejím velkým hudebním talentem, ale také s image divoké skejtařky a punk-rockerky. Díky této image si na světě získala spoustu příznivců, a to především z řad teenagerů.
V průběhu roku 2005 se život Avril Lavigne výrazně mění. Přestává být divokou a nevázanou skejtařkou a začíná žít umírněný život. Vlasy si odbarví na blond a fotí do módních časopisů. To, co předtím jako rebelka Avril Lavigne kritizovala, se nyní stává jejím životním stylem a řada fanoušků se od ní kvůli tomu odvrací. V roce 2005 se také na dovolené v Benátkách zasnoubila se svým přítelem, frontmanem skupiny Sum 41, Deryckem Whibleyem, za kterého se o rok později 15.7.2006 vdala.

http://i115.photobucket.com/albums/n290/BobbyStClaire/YoungHollywood/Avril/AvrilLavigne_01e.jpg

http://img2.timeinc.net/people/i/2008/startracks/080414/avril_lavigne300.jpg

http://www.superphotospace.com/images/avril_lavigne348_4614cdf5276e7.jpghttp://www.mp3lyrics.org/a/avril-lavigne/avril-lavigne_40.Jpg

http://www.beattrend.com/wp-content/uploads/2007/11/avril-lavigne.jpg
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

------CLICK------- :O)

CLICK 100% (592)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama